Sibas Insert HA.16.STI.C.B 17-32
Harga :
CALL
Merk :
Sibas
Pembelian Minimal :
1 Unit
Pengiriman :
1 hari sejak pembayaran
Lokasi :
Jawa Barat - Bekasi
Dilihat :
92 Kali
Update Terakhir :
Detail Produk
 Sibas Insert HA.16.STI.C.B 17-32 Connector Nanaboshi
Product Type Features
Product Size : 7
Product Type : Connector
HTS Housings and Hoods : No
Applies To : Panel
Configuration Features
Number of Positions : 16
Electrical Characteristics
Power Circuit Voltage :  (V) 250
Power Circuit Current : (A) 16
Body Features
Insert Style : Pin
Color : Beige
Material : PBT
Contact Features
Contact Type : Socket
Number of Poles : 16+PE
Packaging Features
Packaging Quantity : 10
Packaging Method : Loose Piece
Other
Comment : Use in conjunction with P/N 2-1103416-3 to form 32 position insert., Use with HTS Series HE/HA contacts
Permintaan Penawaran
Garansi 30 tahun Lampu Tenaga Surya LED 5000W lampu jalan outdoor Kedap air dan tahan petir solar light Menyalakan otomatis
CALL
PWM Untuk Baterai Lithium Controller Panel Surya 12v 24v 30a Solar Charger Controler 30A Solar Charge Controller 50A Cell PWM
ANGOLA Storage Box Susun 6 Tingkat Tempat Penyimpanan Barang Kecil G44-G48 Lemari Pakaian Minimalis
Rp. 136.500
LEXY Expandable Tas Ransel Laptop 16 inch Waterproof Tas Ransel Wanita Tas Kasual Dengan Port USB Lexy Official Store