Insert Sibas HA.10.STI.C.B.1-10
Harga :
CALL
Merk :
Sibas
Pembelian Minimal :
1 Unit
Pengiriman :
1 hari sejak pembayaran
Lokasi :
Jawa Barat - Bekasi
Dilihat :
87 Kali
Update Terakhir :
Detail Produk
Product Type Features
Product Size : 2
Product Type : Connector
HTS Housings and Hoods : No
Applies To : Panel
Configuration Features
Number of Positions : 10
Body Features
Insert Style : Pin
Color : Beige
Material : PBT
Contact Features
Contact Type : Socket
Number of Poles : 10+PE
Packaging Features
Packaging Quantity : 10
Packaging Method : Carton
Permintaan Penawaran
Rp. 363.000
Rp. 7.120.000
Panel Surya 60W/100W Panel Tenaga Surya Polikristalin Kit Tenaga Surya Fleksibel 12V Pengisi Daya Baterai 10A Controller Waterproof Surya