Housing Cnnector Sibas HB-Z.16.SG-ZVGR.1.2
Harga :
CALL
Merk :
Sibas
Pembelian Minimal :
1 Unit
Pengiriman :
1 hari sejak pembayaran
Lokasi :
Jawa Barat - Bekasi
Dilihat :
86 Kali
Update Terakhir :
Detail Produk
Product Type Features
Sealed : Yes
Product Type : Housing
Product Size : 6
Body Features
Seal Material : Neoprene
Seal Type : Profile
Sealable : Yes
Color  : Silver Gray
Seal Color : Black
Material : Aluminum
Housing Features
Housing Material : Aluminum
Housing Color : Gray
Dimensions
Height : 55.5 mm [ 2.185 in ]
Width : 57 mm [ 2.244 in ]
Length : 117 mm [ 4.606 in ]
Packaging Features
Packaging Quantity : 5
Packaging Method : Box
Permintaan Penawaran
Rp. 519.000
MIXIO TL-H5 PodMic Dynamic Podcasting Microphone 48V Condenser Mixio Official Store
Rp. 265.000
ANCEL BM310 & BM410 12V/24V Car Battery Tester Digital Car Battery Analyzer Battery Health Analyzer Car Battery Checker Battery ODB Official Store
LEXY Tas Laptop 14 15 16 inch Bahu Selempang Nilon Anti-Air Wanita Tas Kantor Wanita Elegan OL Lexy Official Store