Hoods Sibas Connector HB.10.STO-GR.1.16
Harga :
CALL
Merk :
Sibas
Pembelian Minimal :
1 unit
Pengiriman :
1 hari sejak pembayaran
Lokasi :
Jawa Barat - Bekasi
Dilihat :
81 Kali
Update Terakhir :
Detail Produk
Product Type Features
• Accessory Type : Hood
• Product Size : 4
• Applies To  Wire/Cable
• Thread Size : PG16
• HTS Housings and Hoods : Yes
• Product Type : Accessory
Body Features
• Entry Style : Top
• Color : Gray
• Material : Aluminum
Mechanical Attachment
• Locking Device Type : Clip Bolt
• Locking Device Location : Hood
Dimensions
• Height : 50 mm [ 1.97 in ]
• Width : 43 mm [ 1.69 in ]
• Length : 73 mm [ 2.88 in ]
Usage Conditions
• Corrosion Protected : No
Packaging Features
• Packaging Quantity : 5
• Packaging Method : Box
Other
• Comment  : Includes cable fitting
Permintaan Penawaran
Smart TV 43 Inch TV Android 32 inch Digital TV LED 4K UHD Android OS netflix/youtube/google
Rp. 1.344.899
ANCEL AS100 Obd2 Scanner Car Scanner Odb2 Car Diagnostic Tool ODB Official Store
Rp. 257.000
Amazfit Silicone Strap 20mm for Active Series/Active 2 Series/GTR Mini Series/Bip 3 Series/Amazfit GTS Series Amazfit Official Store
Samsung Galaxy A07 4/64GB - Light Violet Samsung Official Store
ARASHI DISPENSER GALON BAWAH 2 in 1 ABD 03N (NORMAL AND HOT)
Panel Surya 60W/100W Panel Tenaga Surya Polikristalin Kit Tenaga Surya Fleksibel 12V Pengisi Daya Baterai 10A Controller Waterproof Surya