HDC Insert HA.16.BU.S.B.49-64 Sibas Connector
Harga :
CALL
Merk :
SIBAS
Pembelian Minimal :
1 Unit
Pengiriman :
3 hari sejak pembayaran
Lokasi :
Jawa Barat - Bekasi
Dilihat :
58 Kali
Update Terakhir :
Detail Produk
1.Product Type Features :
a.Product Size  : 11
b.Product Type : Connector
c.HTS Housings and Hoods : No
d.Applies To  : Panel
2.Configuration Features
a.Number of Positions : 16
3.Electrical Characteristics
a.Power Circuit Voltage (V) : 250
b.Power Circuit Current (A) : 16
4.Body Features
a.Insert Style  Socket
5.Contact Features
a.Number of Poles  : 16+PE
6.Packaging Features
a.Packaging Quantity  10
b.Packaging Method  Box
7.Other
a.  Use in conjunction with P/Ns 1-1103417-1, 1-1103417-7 and 1-1103417-8 to form 64 position insert.
Permintaan Penawaran
OMRON HEM 7143T1 Tensimeter Digital + Connect Bluetooth Omron Official Store
Rp. 557.000
Rp. 60.000
Monitor PC Monitor 24 inch ,Tampilan Layar HD , 1080P Monitor Kantor, Pemantau Komputer
Projector Screen Anti-Light 84 Inch 120 inch EXPOSE 16:9 Foldable Portable Movies Screen for Home Theater