HB.24.STO.1.29.Z Sibas Connector Hoods
Harga :
CALL
Merk :
Sibas
Pembelian Minimal :
1 unit
Pengiriman :
1 hari sejak pembayaran
Lokasi :
Jawa Barat - Bekasi
Dilihat :
107 Kali
Update Terakhir :
Detail Produk
Product Type Features
Accessory Type : Hood
Product Size : 8
Thread Size : PG29
Product Type : Accessory
HTS Housings and Hoods : Yes
Body Features
Entry Style : Top
Color : Gray
Material  Die Cast : Aluminum
Mechanical Attachment
Locking Device Type : Locking Clip
Locking Device Location : Housing Bottom
Dimensions
Height : 70 mm [ 2.756 in ]
Width : 43 mm [ 1.693 in ]
Length : 120 mm [ 4.724 in ]
Usage Conditions
Corrosion Protected : No
Packaging Features
Packaging Quantity : 5
Packaging Method : Loose Piece
Other
Comment  : Hood assembly includes cable adapter.
Permintaan Penawaran
SANEX KOMPOR PANGGANG / PEMANGGANG / BURNER BBQ SN-KP02 / SNKP02 / SN KP 02 (2 TUNGKU)
Rp. 563.000
Wall Fan 16Inch / Kipas Angin Berdiri SF-16A / Kipas Angin Tembok / SF16A 16" inch Stand Fan Mesin / Kipas angin tempel
Rp. 107.000
Monitor PC Monitor LED 24 inch FHD 75Hz IPS layar HD HDMI + VGA 19/22/24 inch Garansi Resmi 5 YEAR
High Pressure Washer Alat Steam Cuci Motor & Mobil Jet Cleaner Alat Cuci Mobil Cuci Motor Tekanan Tinggi 350Bar 600W