HB.10.SG-LB.2.16.Z Connector Housing Sibas
Harga :
CALL
Merk :
Sibas
Pembelian Minimal :
1 Unit
Pengiriman :
1 hari sejak pembayaran
Lokasi :
Jawa Barat - Bekasi
Dilihat :
103 Kali
Update Terakhir :
Detail Produk
Product Type Features
Sealed : Yes
Product Type : Housing
Product Size : 4
Body Features
Seal Material : Neoprene
Seal Type : Profile
Sealable : Yes
Color : Silver Gray
Seal Color : Black
Material : Aluminum
Housing Features
Housing Color : Gray
Dimensions
Height : 53.5 mm [ 2.11 in ]
Width : 52 mm [ 2.05 in ]
Length : 94 mm [ 3.7 in ]
Packaging Features
Packaging Quantity : 5
Packaging Method : Box
Permintaan Penawaran
LEXY Tas Ransel Travel Wanita Multi-fungsi Waterproof Tas Ransel Laptop Backpack 16 inch 35 Liters Lexy Shop
Rp. 329.000
Rp. 649.000
TV Android 43 inch Smart TV 32 inch Televisi LED 1080P TV WIFI Televisi 5 tahun garansi
FOXWELL SD201 12V Car Smoke Leak EVAP Smoke Leak Tester Machine Vacuum Fuel Pipe Oil Leakage Detector Auto Diagnostic Tools