HB.10.SG.2.M25.G Sibas Connector Housing
Harga :
CALL
Merk :
Sibas
Pembelian Minimal :
1 unit
Pengiriman :
1 hari sejak pembayaran
Lokasi :
Jawa Barat - Bekasi
Dilihat :
83 Kali
Update Terakhir :
Detail Produk
Product Type Features
Product Type : Housing
Product Size : 4
Body Features
Material : Aluminum
Dimensions
Height : 53.5 mm [ 2.11 in ]
Width : (mm) 40, 52
Width : (in) 1.57, 2.047
Length : 94 mm [ 3.7 in ]
Packaging Features
Packaging Method : Box
Packaging Quantity : 3
Permintaan Penawaran
Amazfit Official Bip 6 Smart Watch 46mm AI Voice Assistance Maps with GPS 140 Sports Modes sport watch Amazfit Official Store
Rp. 1.289.000
Samsung Mesin Cuci Top Loading 7.5 Kg WA75H4200SG Samsung Official Store
Rp. 2.650.000
Smart TV 32 Inch Dolby AudioGoogle Play/Netflix/youtube- wifi/Bluetooth/HDMI/USBFree vidio 12 Bulan*
MIXIO W12 Wireless Dual Lavalier Microphone Plug & Play Mic Charging Mixio Official Store
150W Solar Panel Panel Surya Solar Charge Controller LED Display Solar PWM 12V/24V 10A 20A 30A 50A 60A USB Panel Surya Charge