HA.16.BU.S.B.17-32 Insert Sibas
Harga :
CALL
Merk :
Sibas
Pembelian Minimal :
1 Unit
Pengiriman :
1 hari sejak pembayaran
Lokasi :
Jawa Barat - Bekasi
Dilihat :
134 Kali
Update Terakhir :
Detail Produk
Product Type Features
Product Size : 4
Product Type : Connector
HTS Housings and Hoods : No
Applies To : Panel
Configuration Features
Number of Positions : 16
Electrical Characteristics
Power Circuit Voltage:  (V) 250
Power Circuit Current  : (A) 16
Body Features
Insert Style : Socket
Color : Beige
Material : PBT
Contact Features
Number of Poles : 16+PE
Packaging Features
Packaging Quantity : 10
Packaging Method : Carton
Permintaan Penawaran
Omron Compressor Nebulizer Tipe NE-C101 NEC-C106 Alat Bantu Pernafasan Handal Omron Official Shop
Rp. 437.000
Rp. 429.000
LEXY 3 in1 Tas Ransel Travel Backpack Tas Ransel Laptop 16 inch Waterproof Dengan Shoe Compartment Lexy Official Store
Wind turbine generator 400W 24V 3 blades with Controller complete 400W pembangkit listrik angin