Connector Hoods Sibas HB.32.STO-GR.1.29
Harga :
CALL
Merk :
Sibas
Pembelian Minimal :
1 unit
Pengiriman :
1 hari sejak pembayaran
Lokasi :
Jawa Barat - Bekasi
Dilihat :
120 Kali
Update Terakhir :
Detail Produk
Product Type Features
Accessory Type : Hood
Product Size : 10
Thread Size : PG29
Product Type : Accessory
HTS Housings and Hoods : Yes
Body Features
Entry Style : Top
Color : Gray
Material : Die Cast Aluminum
Mechanical Attachment
Locking Device Type : Side Clip
Locking Device Location : Housing Bottom
Dimensions
Height : 79 mm [ 3.11 in ]
Width : 82.5 mm [ 3.248 in ]
Length : 95 mm [ 3.74 in ]
Usage Conditions
Corrosion Protected : No
Packaging Features
Packaging Quantity : 3
Packaging Method : Box
Other
Comment : Includes cable fitting
Permintaan Penawaran
Rp. 338.000
Rp. 289.500
Mercusys | MW325R | Router Wi-Fi 300Mbps | 2.4Ghz | Wireless Access Point | Repeater | IPTV | IPv6
CALL
TV Android 32 inch Smart TV 43 inch Televisi LED TV Digital 22 inch UHD 4K TV WIFI Televisi